Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Cégcsoportunk közel százezer munkatársa azért dolgozik nap mint nap, hogy az autózást minél biztonságosabbá, kényelmesebbé és zöldebbé tegye. Veszprémi gyárunkban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére valamint gyártására specializálódtunk. Új üzletággal bővülve néhány éve kezdtük meg SMT gyártásunkat, 2018-ban pedig átadásra került új logisztikai központunk, amellyel eddigi alapterületünk megduplázódott.

Bővülő csapatunkba keresünk munkatársakat

Projekt Tesztmérnök Csoportvezető

pozícióba

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD:

  • A projektek ütemterveinek felkövetése a projektcélok elérése érdekében a CLEAN alapelvek szerint.
  • Folyamatok meghatározása és fejlesztése a teljesítménycélok elérése érdekében a projekt csapattal együttműködve.
  • A biztonsági és lean szabályok és irányelvek betartása a folyamatfejlesztés során.
  •  Együttműködés a termékfejlesztési csapattal.
  • Teszter validáció dokumentációk (IQ, PQ, FAT stb.) kezelése.
  •  A projekt teszt csapat szakmai koordinálása, szakmai vezetése
  •  A hatáskörébe tartozó kollégák szakmai kompetenciájának felmérése, fejlesztése
  • Specifikációk létrehozása a központi tesztmérnökséggel együttműködve.
  • Aktív részvétel a teszt Design Review során és a P-FMEA  elkészítésében.
  • Potenciális beszállítók felkutatása az új projektekhez.
  • A tesztberendezésekhez kapcsolódó munkautasítások elkészítése, azok oktatása a termelési csapat számára
  • Kapcsolattartás társterületekkel, beszállítókkal

AMIT TŐLED KÉRÜNK:

  • Releváns, preferáltan villamosmérnök végzettség
  •  5 éves tapasztalat multinacionális környezetben, releváns pozícióban
  •  Magabiztos angol nyelvtudás
  • Vezetői attitűd
  • Proaktív és problémamegoldó hozzáállás
  • Magabiztos angol nyelvtudás

ELŐNYT JELENT:

  • NI Teststand tapasztalat
  • Kamera gyártási tapasztalatok
  • Lézer forrasztási ismeretek

AMIT NEKED AJÁNLUNK:

  • Nálunk megVALEOsíthatod a karriercéljaidat: személyre szabott tehetségmenedzsmentet biztosítunk
  • IPAR 4.0 megoldásokkal dolgozhatsz
  • Magán egészségbiztosítás (Medicover), Employee Assistance Program, fix 13.havi fizetés, teljesítmény bónusz, cafeteria és fiatalos csapat, amelyet egy innovatív vezető koordinál

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Valeo Auto-Electric Magyaro. Kft.