Feladatok

  • Vevői megrendelések határidőre- és szükséges tartalommal történő rögzítése a rendszerbe.
  • Megrendelésekhez kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése;
  • Árajánlatokkal, megrendelésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • Vevőkkel/értékesítési irodákkal történő kapcsolattartás, egyeztetés.
  • Összekötő kapocsként működni az értékesítési iroda, a gyár és a vevő között
  • Szükséges riportok elkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség vagy középfokú végzettség és min. 3 éves munkatapasztalat irodai munkakörben
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (aktív használattal)
  • Magabiztos Microsoft Office ismeret
  • Jó kommunikációs készségek és magabiztosság
  • Képesség egy komplex szervezetben történő munkavégzésre, több irodával és üzemmel való kapcsolattartás az eredmények elérése érdekében
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Műszaki érdeklődés

Előnyt jelent

  • Második idegen nyelv tárgyalási szintű ismerete - pl: francia, német, olasz, spanyol
  • Tapasztalat vevőszolgálati/ügyfélkezelési munkakörben

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, nívós, befogadó munkakörnyezet
  • Mozgáskorlátozottak számára akadálymentesített munkahely
  • Támogató, barátságos légkör
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek
  • Munkába járás támogatása
  • Karácsonyi bónusz
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Ingyenes sportolási lehetőségek
  • Heti 2 nap otthoni munkavégzés lehetősége

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát.

Cégnév: Emerson Process Management Mo. Kft. / Emerson European Supply Chain Organization /