Feladatok

  • A vállalat projektkezelési módszertanának kidolgozásában való aktív részvétel,
  • Az igazgatóság projektjeinek stratégiai előkészítése,
  • Projektterv- és költségterv kidolgozása, valamint folyamatos figyelemmel kísérése,
  • A projektek koordinációja, dokumentációja,
  • Aktív együttműködés a vállalat vezérigazgatójával, az igazgatóság vezetőjével, az érintett szakterületekkel, szükség esetén külső beszállítókkal,
  • Projektek megvalósítása során felmerülő adminisztráció, riportálási tevékenység,
  • Prezentációs anyagok, elemzések készítése, vezetői és egyéb célú tájékoztatási dokumentumok kidolgozása,
  • Projektfejlesztési javaslatok kidolgozása, előterjesztése,
  • Javaslattétel az üzleti működés hatékonyságfejlesztésére.

Elvárások

  • Jogi végzettség, vállalati oldalon szerzett többéves jogi tapasztalat,
  • PM módszertani szakismeretek, tanulmányok,
  • Jog / Compliance / Folyamatfejlesztést érintő, összetett, több szereplős projektekben való részvétel, legalább 3-5 éves projektvezetési tapasztalat,
  • Folyékony angol nyelvtudás,
  • Magabiztos felhasználói számítógépes ismeretek (Outlook, Teams, Excel, Word, Powerpoint),
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtési és prezentációs készség,
  • Hatékonyság, kitartás, következetesség,
  • Rendszerszemléletben való gondolkodás, pontos, precíz munkavégzés,
  • Fejlett strukturálási, problémamegoldó készség,
  • Megbízhatóság, lojalitás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó
  • Fejlődési – és előrelépési lehetőség,
  • Szakmai tréningek
  • Exkluzív munkakörnyezet a II. kerületi Pasaréti irodaházban
  • Összetartó, remek csapat.

Céginformáció

Vezérigazgatói Kabinet – Projekt Portfólió Menedzser – Jog, Compliance, Folyamatfejlesztés

A Fizetési Pont Magyarország egyik meghatározó pénzügyi szereplője, missziónk a készpénzmentesítés, az igazi XXI. századi banki működés megteremtése.

Vezérigazgatói Kabinetünkbe jogi végzettséggel és aktív gyakorlattal, valamint projekt menedzsment ismeretekkel és mélyreható tapasztalatokkal rendelkező, ambiciózus Projekt Portfólió Managert keresünk.

A munkakör elsődleges célja a vállalat vezérigazgatója, valamint a Háttérműveleti Igazgatóság (Jog, Compliance, HR, Folyamatfejlesztés) közti leghatékonyabb kommunikáció megteremtése, az igazgatóságot érintő projektek megtervezése és nyomon követése, valamint a projektek megvalósulásának gyors és magas színvonalú biztosítása.