Feladatok

  • Pályázati pénzügyi részleg vezetése;
  • Pénzügyi munkatársak ellenőrzése;
  • Pénzügyi előirányzat kezelési feladatainak irányítása;
  • Beszámolók, mérlegek készítésének koordinálása az előirányzathoz kapcsolódóan;
  • Kötelezettségvállalások és teljesítésük könyvelése, irányítása;
  • Pénzügyi elszámolások felülvizsgálata;
  • Szabályzatok készítése;
  • Pályázati Kiírások/útmutatók előkészítésében való közreműködés;
  • Pénzügyi előleg és támogatás folyósítása, könyvelése;
  • Pénzügyi beszámoló ellenőrzése;
  • Kimutatások készítése;
  • Irodavezető munkájának támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség;
  • Államháztartási mérlegképes könyvelői végzettség és jogosultság;
  • Pénzügyi területen szerzett 5 éves tapasztalat;
  • Minimum 2 éves tapasztalat államháztartási területen;
  • Microsoft Office magabiztos ismerete;
  • Vezetői tapasztalat;
  • Jó kommunikációs képesség;
  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • Felelőségtudat;
  • Terhelhetőség.

Előnyt jelent

  • Pályázati projektek értékelésében / megvalósításában szerzett tapasztalat;
  • EPTK-EUPR elektronikus felület ismerete;
  • Azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk

  • Home Office lehetőség;
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatás;
  • Barátságos légkör;
  • Változatos feladatok;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Sportolási lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Szentendre

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Magyarország komplex építő- és építőanyag ipari műszaki értékelő, vizsgáló, ellenőrző, tanúsító, szakértő és innovációs intézménye vagyunk. Értékrendünkben prioritásként szerepel a fenntarthatóság iránti törekvés. Hisszük, hogy a minőségi munkavégzéssel és az innovatív megoldásokkal hatékonyan támogathatjuk az építőipar fejlődését.

60 éve eredményesen működünk, amellyel stabil hátteret tudunk nyújtani munkatársainknak. A folyamatos dinamikus fejlődésünk mellett fontosnak tartjuk, hogy kollégáink korszerű munkakörülmények között, innovatív, modern környezetben, egy energiahatékony épületben dolgozhatnak. Versenyképes bérekkel, kiemelkedő béren felüli juttatásokkal, számos szakmai fejlődési lehetőséget nyújtva ismerjük el a teljesítményt.

Kiemelt színvonalú szolgáltatást nyújtó felkészült mérnökeink, hozzáértő szakembergárdánkba keressük új munkatársunkat a Fejlesztési Igazgatóság Pályázatkezelési területére

Projekt pénzügyi vezető

pozícióba

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy „Projekt pénzügyi vezető” jeligével és bérigény megjelölésével juttassa el részletes szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Bővebb információért, kérjük, látogasson el honlapunkra.

Cégnév: ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság