Feladatok

  • A projektmenedzserek teljes körű irányítása, szakmai felügyelete, támogatása és motiválása
  • A projektek napi szintű operatív irányításában aktív részvétel
  • Munkafolyamatok szervezése, összehangolása, munkavégzés feltételeinek, valamint folyamatos munkavégzés biztosítása
  • Műszaki ütemtervek, határidők betartása és betartatása
  • Feladatok priorizálása, projektek előrehaladásának nyomon követése, idő-, költség- és erőforrás terv készítése, megvalósítása
  • Építkezés lebonyolításához szükséges dokumentumok, engedélyek beszerzése
  • Kapcsolattartás műszaki ellenőrökkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal
  • Kivitelezés során felmerült problémák jelentése, javaslattétel annak megoldására
  • Alvállalkozók keresésében, kiválasztásában történő aktív részvétel

Elvárások

  • Építésvezető, projektvezető mérnök végzettséggel rendelkezel
  • Fontos számunkra a kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban is
  • Precíz, önálló, felelősségteljes a munkavégzésed
  • Problémamegoldó szemlélettel közelíted meg az esetlegesen felmerülő hibákat
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Építész program (ArchiCad, AutoCad) felhasználói szintű ismerete
  • Építész tervek olvasása

Amit kínálunk

  • Piacvezető cégnél stabil munkahelyet biztosítunk
  • Kiemelkedően magas színvonalú munkakörülmények között végezheted a munkádat
  • Mentor programunk keretében lehetőséged nyílik a magabiztos betanulásra
  • Folyamatos tanulási lehetőséget, szakmai továbbképzéseket biztosítunk, hogy az aktuális, korszerű technológiákból, fejlesztésekből napra kész tudásod legyen
  • Heti rendszerességű angol oktatáson fejlesztheted angol tudásodat cégünkön belül

Céginformáció

A MARSHALL Ablakgyár Kft. 2007 óta a folyamatos fejlesztéseknek és sikeres értékesítési tevékenységének köszönhetően piaci pozícióját tekintve a legnagyobb ablakgyártók közé tartozik Magyarországon. Automata gépsorainkon gyártott minőségi termékeink országon túlnyúlóan is keresettek a márkanévnek köszönhetően. A cégünk a 2017-es évben új gyártóegységgel bővült Egerben. Termékpalettánkon megtalálhatóak a műanyag nyílászárók, alumínium nyílászárók, függönyfalak, hő- és füstelvezető rendszerek, beltéri ajtók.

Munkavégzés helye cégünk székhelyén Egerben, a Vincellériskola utca 3. szám alatt.

Csatlakozz Magyarország egyik legnagyobb nyílászárógyártó cégéhez!
Cégnév: MARSHALL Ablakgyár Kft.