Feladatok

  • Mérnöki változások bevezetése a berlini, hildesheimi és bécsi projektcsapat együttműködésével
  • Kapcsolattartás a globális projektek projektvezetőivel és tagjaival
  • Vevői lefedettség kalkulálása a projekt terv, a megrendelések és az anyag rendelkezésre állása alapján
  • Beszerzési osztály tájékoztatása az anyagváltozásokról (kivezetés/új bevezetés), anyagstátusz monitorozása
  • Heti riport készítése a haladásról és az eltérésekről, az aktuális státusz jelentése a „follow-up” megbeszélésen
  • Státuszkövetés (Global Change Tracker), időben történő eszkaláció a projekt ütemtervnek megfelelően
  • Vevői kapcsolattartás, kommunikáció és eszkaláció kezelése
  • Pontos dokumentáció vezetése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (főiskolai/egyetemi)
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban, német nyelvtudás előny
  • Releváns logisztikai és/vagy projektvezetői tapasztalat hasonló területen

Előnyt jelent

Az ideális pályázó:
  • Strukturált, komplex gondolkodású kolléga, agilis és önjáró
  • Tisztában van a mátrix szervezet projektmanagement szerepköreivel, hatókörével, kiválóan kommunikál idegen nyelven is a projekttagokkal
  • Előre gondolkodással a fellépő rizikókat időben és megoldási alternatívákkal kezeli
  • A portfólió státuszt átláthatóan, naprakész és korrekt információkkal képes kezelni és erről beszámolni

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Cafeteria juttatás
  • Bejárási támogatás
  • Multinacionális vállalati környezet, más kultúrákkal való találkozás és tanulás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

Karrierlehetőség az iSi-nél!
Az iSi nemzetközi cégcsoport, mely piacvezető a sűrített gázzal töltött patronok és generátorok gyártásának területén; székhelye Bécsben található, három üzletágunk az iSi Culinary, iSi Components és az iSi Automotive.
A sikeres iSi Automotive család tagjaként, az iSi Automotive Hungary Kft.  globális partnere az autóiparnak a járműbiztonság területén.
Logisztikai csapatunk elkötelezett, együttműködő és motivált, szívesen fogad a soraiba és támogat hasonló szemléletű munkatársat. A munkánk sokszínű és összetett, a mintegy 600 fős leányvállalat logisztikai feladatainak ellátása kivételes tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőséget jelent az itt dolgozó munkatársaink számára.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát.
Cégnév: iSi Automotive Hungary Kft.