Feladatok

Fiatalos csapatunkba keresünk projekt koordinátor munkatársat. Egészségügy-marketing terülen folytatunk kommunikációs projekteket, melyekben a koordinátor kolléga feladati közé tartozik:
  • telefonos kapcsolattartás orvosokkal, szakasszisztensekkel és betegekkel
  • elszámolások, statisztikák folyamatos követése, készítése
  • excel táblázatok kezelése, adatbázis nyilvántartás

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • szervezési és kommunikációs készségek
  • excel táblázatok rutinos kezelése

Előnyt jelent

  • precizitás, megbízhatóság
  • határidők betartására
  • önálló munkavégzés
  • igény és hajlandóság a tanulásra

Amit kínálunk

  • hosszú távú, kiszámítható munka túlóra nélkül
  • otthoni / hibrid munkavégzés
  • fejlődési lehetőség
  • alkalmazotti jogviszony
  • vidám, „pörgős” munkahely

Céginformáció

Egészségügy-marketing és piackutatási területeken dolgozunk. A legnevesebb hazai és nemzetközi gyógyszeripari cégek az ügyfeleink és az elmúlt közel két évtizedből számos, nagyon sikeres programot dolgoztunk ki és valósítottunk meg. Irodánk az Etele plázától 5 percre található Keveháza Irodaházban, akadálymentesített környezetben.

Fényképes önéletrajzodat a nettó fizetési igény és a munkába állás legkorábbi időpontjának megjelölésével „projekt koordinátor” tárgy megjelöléssel várjuk e-mailben.