Feladatok

  • a laboratóriumba érkező megrendelésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása,
  • vizsgálati feladatok kiosztása a laboratórium munkatársainak,
  • vizsgálati jegyzőkönyvek készítése a laborinformációs rendszer segítségével
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás.

Elvárások

  • szakirányú középfokú iskolai végzettség (vegyésztechnikus, vagy élelmiszeranalitikai technikus, vagy környezetvédelmi méréstechnikus) vagy BSC alapdiploma (környezetmérnök, vegyészmérnök, biológus, vagy biomérnök végzettség)
  • irodai informatikai alkalmazások ismeretét
  • ügyfélkapcsolati feladatok ellátásához alkalmas kompetenciák meglétét (jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság)
  • új ismeretek elsajátítására való nyitottságot
  • pontos, precíz munkavégzést

Előnyt jelent

Előnyként értékeljük, ha van már laboratóriumi vagy környezetvédelmi területen szerzett tapasztalatod.

Amit kínálunk

  • Szuper munkakörnyezetet, hiszen Tudásközpontunk egy modern, impozáns épület Újpesten a 21. század követelményeinek megfelelő eszközparkkal és technikai feltételekkel, ahol fiatalos közeg, jó hangulatú csapat, támogató munkahelyi légkör vár
  • Cafetéria-juttatást, edvezményes sportolási lehetőséget (AYCM SportPass)
  • Hosszútávú munkalehetőséget heti 40 óra/rugalmas munkaidőben

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Szeretnél a világ legnagyobb, piacvezető vizsgálólaboratóriumánál dolgozni? A hazai piacon immár több, mint 30 éve jelen lévő Eurofins Analytical Services Hungary Kft. kitűnő szakemberekkel, modern műszerparkkal és kiterjedt nemzetközi háttérrel és remek munkakörülményekkel vár Újpesten.

Környezetanalitikai Laboratóriumunk az Ügyfélszolgálati csoportjába most elhivatott, munkájára igényes projekt koordinációs munkatársat keres határozatlan időtartamra, bejelentett fix havi fizetéssel és egyéb juttatásokkal, rugalmas munkaidőben.

Ha úgy érzed, rendelkezel a meghirdetett pozíció betöltéséhez szükséges szaktudással, akkor jelentkezz hozzánk még ma! Motivációs leveledet és magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzodat a bruttó bérigény megjelölésével  a „Jelentkezem” gombra kattintva.