Feladatok

  • Üzleti kapcsolatok létesítése, fejlesztése és megtartása a már meglévő és potenciális ügyfelekkel egyaránt, a viszonteladói és ipari szektorban
  • Ügyféllátogatások megszervezése és lebonyolítása önálló időbeosztással, túraterv alapján
  • Új ügyfelek felkeresése, felkutatása, kapcsolatteremtés
  • Ügyfeleink egyedi igényeinek megismerése, szaktanácsadás;
  • Szakmai igények felmérése és műszaki megoldások nyújtása;
  • Termékek részletes ismertetése és bemutatása, új termékek és megoldások ajánlása, az ügyfelek segítése a termékekről és felhasználási javaslatokról;
  • Tanácsadás és technikai segítségnyújtás az ügyfelek részére;
  • Árajánlatok készítése és nyomon követése

Elvárások

  • Kereskedelmi / értékesítői  szemlélet;
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3-5 év tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség és szervezőkészség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Korrekt, határozott, dinamikus, sikerorientált, rugalmas és együttműködő személyiség.
  • Minimum középiskolai végzettség;
  • MS Excel és MS Word alapos ismerete és magabiztos használata
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Építőipari piaci ismeret, a piaci tájékozottság,
  • Önálló munkavégzési képesség.
  • Új rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat,
  • Rögzítéstechnikában való jártasság,

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító munkakörnyezet,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Bónusz
  • Cafetéria
  • Jogtiszta foglalkoztatás
  • Mobiltelefon, laptop
  • Céges autó

Céginformáció

Ha szereted magad tervezni a kitűzött célokhoz vezető utat, ha erősséged az önálló és kreatív munkavégzés, akkor szívesen várunk a csapatunkban.
RAWLPLUG márkanév kezdete 1919-re nyúlik vissza, amikor John Rawlings forradalmian új ötletével feltalálta és szabadalmaztatta a rögzítő dübelt. A cégcsoport 100 éve azon dolgozik, hogy megkérdőjelezhetetlen szakértői tudását kamatoztassa mind a rögzítéstechnikában, mind a szerszámiparban.
A cégünk dinamikus fejlődésének megtartása a jó kommunikációs készséggel és kereskedelemben jártas csapatjátékosokra épül. Amennyiben kedvet érzel részese lenni a csapatunknak és a sikereinknek, várjuk jelentkezésedet!

A " jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja fizetési igénnyel ellátott fényképes önéletrajzát.