Feladatok

Műszaki Projekt értékesítők figyelem!
TÉGED keresünk, ha az alábbi MESTER HÁRMAS jellemez:
  • Gondolatolvasó értékesítés
  • Gondoskodó kapcsolatépítés
  • Profi műszaki tanácsadás

Olyan eltökélt műszaki-értékesítőt várunk a Daniella villamosság jól prosperáló csapatába Budapesten, aki vállvetve masírozna velünk a közös célok felé.

Megsúgom "négyszemközt", miért szeretnek igazából az emberek nálunk dolgozni!
Két fő okból:
1) Mert a Daniella emberileg sosem lett „multis”, ahol a kollégák csak arctalan fogaskerekek – itt minden értékesítő csapat egy brigád és család is egyben. És ez ritkajó érzés!
2) …mégis a multi minden előnyével jár: stabil, korrekt, hatékony munkahely, ahol mindig van elég forrás, feladat és lehetőség. És így csodás belevágni a napba minden reggel!
Együtt dolgozunk – jóban, rosszban.
Minden csapat egy kis család is egyben: saját szokásokkal, belsős poénokkal és egyedi ügyfélkörrel. Ahogy nekünk a legjobb, az ügyfeleknek és a cégnek is úgy a legjobb! A kis brigádunk kezében van, hogy minden csapattárs úgy dolgozhasson, ahogy ő szeret – mert minden résztvevőnek ez hozza a maximális hasznot.  A fegyelem és a szabályok mellett a bajtársiasságban hiszünk! Szeretünk együtt lenni, ezért megy jól a munka – törődni egymással innentől pedig természetes!

"Kalákában" - csapatként.
Alibizni és kivárni a munkaidő végét itt nem lehet. Viccen kívül: vannak hajtós napszakok. Van, hogy keressük, hol a fejünk vagy az ügyfél feje épp mitől vörös. Itt nincs olyan, hogy "Ez nem az én dolgom" - akkor vagyunk kész, ha összedolgozunk és minden kész.

Egy buzgómócsing kis család vagyunk - mi így szeretünk működni.
Nálunk nem névtelen ügyféltámogatás zajlik! Itt Zoli és Feri a vevőink, akik a partnereink is egyben - akik nem ritka, hogy barátokká válnak – együtt örülünk, amikor az új megrendelését megcsípte, és előtte együtt szurkoltunk, amikor szürcsöltük a kávét az ebédlőben.
Ez nyilván üzlet, de a jóféle adok-kapok érzés nagyon feldobja :)
Partnerek vagyunk - hosszú távon. Azt akarjuk, hogy baráti bizalommal jó kezekben legyenek nálunk. Mert ez így az igazi.
A munkaidő végével nincs vége a bandázásnak, nem csak munkaidőben vagyunk egy brigád - összejárunk, sütögetünk, elhajlunk időnként, - erre fent azt mondják, hogy csapat-építünk, pedig csak bírjuk egymást. Jól összenőttünk ...de ha egyszer ez egy klassz banda?!!!

A napi to-do-listád:
  • bejössz reggel és várnak az e-mailek a vevői igényekkel, kérdésekkel – ők kivitelező és viszonteladó partnerek, akikkel napi kapcsolatban vagyunk
  • körbe-dumcsi, kávé-rituálé
  • megválaszolod az e-maileket
  • gondolatolvasás – azt is kitalálod, amit a partner maga sem tud megfogalmazni, és tőled várja a megoldást
  • műszaki tanácsot adsz a partnereknek és komplex ajánlati szolgáltatás csomagot készítesz – ajánlasz, mert Te tudod, mi kell a vevőnek – olykor még nála is jobban
  • a kiváltó, alternatív termékekkel tisztában vagy és innovatív, korszerű megoldásokat javasolsz
  • néha kiugrasz a helyszínre, hogy teljes képet kapj a projektről
  • előfordul, hogy bolti értékesítő kollégáid is segítségre szorulnak technikailag, ez mindig belefér az idődbe, mert oda-vissza támogatjátok egymást
  • ha van egy kis szünet: egyeztetünk a pénzüggyel vagy ügyezünk a szállítmányozással - ez a mi vállalkozásunk, együtt vezetjük
  • a telefon csörög, néha pont rosszkor, mert nyakig melegedtél egy villamossági projektbe - ilyenkor beugrunk egymás helyett, hogy a vonal túlvége se maradjon segítség nélkül
  • nemcsak eladjuk, amit kérnek, hanem van, hogy tudunk jobbat is mondani, mint amit az ügyfél kér. Projekt szemléletű értékesítők vagyunk, nem árusok ;)

Elvárások

Ami kérdés nélkül adott, az a céges háttértámogatás:
Így leszel megbízható szakember!
Honnan is ismernéd az összes termékünket?! Ne aggódj, ha úgyis bírod a kütyüket, betárazni a fejedbe a több ezer cikkes készletet kb. 6 hónap alatt menni fog. Nyilván a társaid lesznek ebben a fő támaszod.

Így leszel hiteles szakember!
Az is világos, hogy minden részterületnek nem lehetsz a professzora, viszont biztos van szíved-csücske: mindegy, hogy a távvezérelt automatikák vagy az elosztó szekrények gyönyörűsége igéz meg, mi feltétlenül segítünk, hogy továbbképezhesd magad.

Így leszel hatékony szakember!
Nem hagyunk a nap folyamán se magadra - tudjuk, hogy bármikor előállhat egy olyan fogós-kérdéses helyzet, amikor össze kell dugni a fejünket. Ha információra van szükséged, mindig lesz valaki a vonal túlsó végén, akinek van válasza a gondodra - együtt megoldjuk.

Így leszel megbecsült szakember!
Stabil cég vagyunk, aki figyel rád. Olyan nincs, hogy késik a fizetés, szombaton dolgozni kéne vagy bárkit is ukkmukkfukk kirúgunk –a vírushelyzetben is a fő prioritásunk a leépítés megakadályozása volt, sikerrel. Számíthatsz ránk!

Így leszel elégedett ember!
Ez egy olyan munkahely, ahol sosem cserélnénk el senkit egy robotra! Mert ez nem a cikkek futószalagos kiszórásáról és a vevők gyors letudásától működik – hanem tőletek! Mert pont ott, arra az üzletre, pont ti kiforraltok valamit, az alapján, amit csakis ti láttok testközelből – és egy bográcsozáson hajnalban valaki merész gondolatából egy remek tervet fabrikáltok össze. Számítunk rátok!

Amit kínálunk

Amit mi nyújtunk:
  • A Daniella családias hangulatú munkahely - együtt dolgozunk egymásért és ez jó érzés
  • Nem mutyizunk, nem kivételezünk, nem vagyunk felületesek, nem rekesztünk ki, nem vagyunk szervezetlenek, hanem beszélgetünk egymással. Érdekel minket, ki mivel tölti a szabadidejét, szeretünk a családról mesélni, összetartunk.
  • Korrekt fizetés
  • Dolgozói kedvezményt adunk neked a termékekből - fény mindig kell. :)
  • Szakmailag is "vállvetve" veled vagyunk - személyesen és továbbképzések formájában is.
  • Útiköltség-térítéssel kompenzálunk
  • Béren felüli negyedéves és éves teljesítmény-bónusszal is honoráljuk a sikeres eredményeidet
  • Bruttó 49.000 Ft-os Cafetériát kapsz minden hónapban
  • Határozatlan idejű munkaszerződésed lesz - és akár azonnal kezdhetsz!
  • Tőkeerős cég vagyunk, ahol van lehetőség a tervezett fejlődés megvalósítására
  • Ez egy abszolút bizalmi pozíció - te is ugyanígy hosszútávon tervezhetsz velünk.

Mert ez kőkemény CSAPAT- és -MUNKA. A kettő egymás nélkül értelmetlen. És akkor vagy az emberünk, ha te most jóérzéssel bólogatsz.

…na, indulhatunk?! Várnak a tanácsra éhes partnerek!