Legyél Te is az ország egyik vezető szünetmentes megoldás szállítójának fiatalos, lendületes csapattagja! Mutasd meg, hogy mire vagy képes egy ösztönző környezetben!

Az AEG PS GmbH kizárólagos magyarországi képviselete az EXTOR Elektronikai Kft. egy dinamikusan növekvő, 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat, amely immár 21 éve a szünetmentes megoldások piacának meghatározó szereplője. Nálunk izgalmas, kihívásokkal teli, otthonos munkakörnyezetet kínálunk azok számára, akik lehetőséget keresnek arra, hogy kiemelkedhessenek és fejlődjenek. Az EXTOR-nál elszánt és szakértő kollégákkal dolgozunk együtt azért, hogy közösen elérjük és túlteljesítsük a kitűzött célokat.

Főbb feladatok, munkák

  • A szünetmentes megoldások komplex üzleti és műszaki folyamatainak megismerése után az értékesítési és projektmérnök munkatársak támogatása
  • Árajánlatok készítése
  • Műszaki megoldások kidolgozása
  • Műszaki egyeztetés a megrendelőkkel
  • Kapcsolattartás gyártókkal, beszállítókkal, alvállalkozókkal
  • Munkával járó adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Középfokú aktív angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő fizetési csomag
  • Cégeszközök (mobiltelefon, céges gépkocsi)
  • Profi betanítási rendszer és továbbképzések (külföldön is)
  • Szakmai fejlődési lehetőség (kidolgozott karrier rendszer)
  • Igényes munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: EXTOR Elektronikai Kft.