Feladatok

  • Kalkulációk és árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a beszállítókkal
  • Gyártási dokumentáció elkészítése
  • Termékek gyártásba adása
  • Folyamatos kommunikáció a cégen belül a kapcsolódó területekkel
  • Vállalatirányítási rendszer használata (Clipper)

Elvárások

  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás szóban (telefonon, személyesen, online tárgyaláson) és írásban
  • Műszaki végzettség - szakközépiskola / technikum / főiskolai diploma
  • 3D-s tervező program ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Office programok ismerete
  • Külföldi vevőkkel, beszállítókkal való kommunikáció
  • Fém- vagy műanyagalkatrész gyártásban szerzett tapasztalat
  • Csapatmunka
  • Monotonitástűrés

Céginformáció

Cégünk a Felsőzsolcai Ipari Park területén prototípusgyártással, műanyag alkatrészek gyártásával és fémmegmunkálással foglalkozik.

"Jelentkezem" gombra kattintással, önéletrajza elküldésével.

Cégnév: Technoplast Group Kft.