Feladatok

  • a kijelölt projekt ütemtervének, és költségvetésének kidolgozása, és elfogadtatása a managementtel.
  • cost control – a tervezett és könyvelt költségek nyomonkövetése
  • az építkezés munkafolyamatainak menedzselése, koordinálása,
  • az építésvezetők és szerelésvezetők munkájának irányítása,
  • közvetlen felettessel, az osztályon belüli és társosztályokban dolgozó kollégákkal való szoros együttműködés
  • beruházóval, ügyféllel való folyamatos kapcsolattartás
  • alvállalkozók és beszállítók tevékenységének szervezése, irányítása, monitorozása
  • a szerződéses feltételek, a biztonsági szabályok, jogszabályi előírások és szabványok betartásának felügyelete,
  • a kivitelezéshez szükséges anyagokról beszerzési igény készítése és benyújtása a beszerzési osztály felé,
  • anyagok helyszíni tárolásának és az azzal kapcsolatos tevékenységek (anyagok átvétele és kiadása) ellenőrzése,
  • az építkezésen végzett tevékenységek dokumentálása (felmérési napló, építési napló, tesztelések jegyzőkönyvei, stb.)
  • rendszerek tesztelésének, beüzemelésének az irányítása, valamint átadások hatóságok, beruházó illetve biztosítók felé

Elvárások

  • tapasztalat tűzjelző rendszerek kivitelezésében és projektmenedzsmentben,
  • vonatkozó szabványok ismerete,
  • műszaki irányultságú közép- (technikus) vagy felsőfokú végzettség,
  • AutoCad szoftver ismerete,
  • angol nyelv középszintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Utazási hajlandóság
  • Hosszabb idejű, projekthelyszíni jelenlét Magyarország területén, esetenként külföldön is

Előnyt jelent

  • SAP/ Revit szoftverek ismerete,

Amit kínálunk

  • bejelentett, teljes munkaidős állás,
  • fiatalos csapat, támogató háttér
  • rugalmas, a projekthez igazodó munkarend
  • tisztességes, tudásszinthez igazodó fizetés és prémiumrendszer
  • képzési menetrend, szintfelmérések, előrelépés
  • csapatépítő programok
  • aktív nyelvhasználat
  • céges gépkocsi

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A PYRONOVA IS Hungária Kft. a magyar tűzvédelmi iparág meghatározó szereplője. Tűzvédelmi berendezések tervezésével, kivitelezésével, karbantartásával és szervizelésével foglalkozunk, több mint 30 éve. Stabil vállalatként folyamatosan fejlesztünk, és a világ legjelentősebb ipari márkáinak dolgozunk. Meggyőződésünk, hogy társaságunk értékét nemcsak a tapasztalat, minőségi munka és szakértelmünk alkotja, hanem az a háttér is, amelyet munkatársainkkal közösen alkotunk.

Kizárólag olyan jelentkezőket várunk, akik az elvárásokban felsorolt tapasztalattal, végzettséggel rendelkeznek.
Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajz feltöltésével lehet.

Cégnév: PYRONOVA IS HUNGÁRIA KFT.