Mind-Diák Szövetkezet
A Logiscool munkatársai ma már világszerte, számos helyszínen tanítanak, iskoláik száma és diákjaik létszáma dinamikusan nő. Kurzusaikon és táboraikban diákjaik megtapasztalhatják, hogy a programozás élmény.

Programozó oktató - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • 1,5 órás tanórák megtartása
  • programozási ismeretek átadása gyermekeknek

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói / hallgatói jogviszony
  • Programozási ismeretek
  • Jó kommunikációs és előadói készség
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétköznap 15.00-19.00 között, szombaton 10.00-14.00 között
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1800 Ft/óra

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.