Feladatok

  • Épületautomatika és IoT rendszerek és eszközök programozása (jellemzően Tridium Niagra keretrendszerhez kapcsolódóan)
  • Rendszerintegrátor partnerek műszaki támogatása, alkalmanként oktatások/képzések megtartása
  • Egyedi szoftveres megoldások fejlesztése a Tridium Niagara keretrendszerhez kapcsolódóan
  • Értékesítők munkájának műszaki támogatása
  • Magabiztos angol nyelvtudás, szóban és írásban

Elvárások

  • Épültautomatizáláshoz kapcsolódó szabványok és protokollok ismerete: A jelentkezőnek alapos ismeretekkel kell rendelkeznie az épületautomatizálásban használt szabványokról és kommunikációs protokollokról, mint például BACnet, Modbus, LON, KNX, OPC.
  • Programozási készségek: A jelentkezőnek jártassággal kell rendelkeznie a FB és vagy a ST programozásban.
  • Kommunikáció és csapatmunka: Mivel gyakran kell más mérnökökkel, technikusokkal és ügyfelekkel együttműködni, fontos a jó kommunikációs készség és a csapatmunkára való képesség.
  • Problémamegoldó képesség: Kiváló hibakeresési és problémamegoldási készségek szükségesek a rendszerek hatékony működésének fenntartásához és fejlesztéséhez.

Előnyt jelent

  • Tridium Niagara ismerete: Tapasztalat a Niagara Framework használatában, beleértve a rendszertervezést, programozást és hibakeresést.
  • Mérnöki háttér: Villamosmérnöki, automatizálási mérnöki végzettség
  • Projektmenedzsment: Előnyt jelenthet, ha van tapasztalat projektmenedzsmentben, mivel gyakran több feladatot kell párhuzamosan kezelni.
  • Épületgépészeti rendszerek: Előny jelent az épületgépészeti rendszerek működésének ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Piacvezető technológiák, műszaki újdonságok megismerésének lehetősége
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Barátságos, nyugodt munkakörnyezet
  • Cafeteria

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A 2015-ben alapított SmartNode Kft. épületgépészeti automatika, energia és környezeti monitorozó rendszerek, épületfelügyeleti és IoT rendszerek megvalósításához szükséges komponensek nagykereskedelmével, a témakörhöz kapcsolódó oktatással, műszaki támogatással és fejlesztéssel foglalkozik.

A jelentkezés gombra kattintva kérem csatolja az önéletrajzát.

Cégnév: SmartNode Kft