Grafton Recruitment

Production Support Specialist (101-18-44134/PR)

Feladatok:

Amerikai hátterű partnerünk egy igen izgalmas szegmenst képvisel a világpiacon: játékgépek összeszerelésével foglalkoznak. Magyarországi csapatuk még bővülés alatt áll, ennek okán keressük most hozzájuk új kollégájukat Production Support Specialist pozícióba.

Az alábbi feladatokra számíthatsz náluk:

- gyártáshoz szükséges adatok feldolgozása, előkészítése, szolgáltatása
- gyártási tervek készítése a vevői igényeknek megfelelően
- anyag- és kapacitásigény elemzés
- részvétel az ellátási lánc folyamatainak, stratégiájának kidolgozásában és megvalósításában
- ISO 9001 szabványok betartása
- dokumentációs folyamatok támogatása
- szoros együttműködés a logisztikai, illetve a gyártó csapatokkal

Elvárások:

Várjuk jelentkezésed, ha:

- szereztél már legalább 1-2 éves tapasztalatot gyártástervezés területén,
- magabiztos angol nyelvtudás birtokában vagy,
- szívesen dolgozol csapatban és jól tudsz együttműködni másokkal.

Ezeken felül előnyt jelent, ha rendelkezel felsőfokú végzettséggel és SAP tapasztalattal.

Amit a megbízónk kínál:

Amiért érdemes jelentkezned:

- részt vehetsz egy új csapat és új folyamatok kialakításában
- egy stabil hátterű, folyamatosan bővülő, terjeszkedő vállalat része lehetsz
- előrelépési- és kapcsolatépítési lehetőségek várnak nemzetközi viszonylatban is
- rugalmas munkaidőben dolgozhatsz

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Ellátási lánc
Cégnév: Grafton Recruitment Kft.