Feladatok

  • Stratégiai partnerprogramok fejlesztése, beleértve a következőket: szolgáltatásértékesítés, jelentéstétel, modellfejlesztés, együttműködés a központ munkatársaival
  • Részvétel a beszerzés stratégiai részében: ajánlatkérés, a beszállítók versenyeztetése, az ajánlatok kereskedelmi értékelése, ártárgyalások lefolytatása, szerződéskötés és a projekt nyomon követése
  • Folyamatos kommunikáció és egyeztetés a beszállító partnerekkel az igényeik megértése érdekében
  • Pre-Wholesale folyamatok fejlesztése, szolgáltatások értékesítése, tenderek managelése
  • Ismétlődő és ad hoc jelentések készítése a csoportvezető és az igazgató számára
  • Szerződés management
  • Marketing folyamatok támogatása, új eszközök definiálása
  • Aktív részvétel a beszállítói projektekben, auditokban
  • A pénzügyi zárások támogatása
  • Beszállítói tárgyalások vezetése
  • Gyors reagálás a piaci változásokra
  • Szoros együttműködés a csoportvezetővel és a partnerosztályokkal

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év stratégiai beszerzői tapasztalat nemzetközi vállalatnál (pályáztatás, szerződéskötés, piacelemzés)
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete (főként Excel)
  • Erős tárgyalási készség
  • Analitikus gondolkodás és ügyfélközpontúság
  • Időgazdálkodási és priorizálási készség
  • Csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk

  • Stabil, piacvezető, nemzetközi vállalatcsoportként hosszú távú és kiszámítható perspektíva
  • Változatos, széles szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Innovatív, ötleteket támogató vállalati környezet
  • Támogató, összetartó csapat

Céginformáció

A PHOENIX Pharma Zrt. a PHOENIX Csoport tagjaként a magyar gyógyszer-nagykereskedelmi piac meghatározó szereplője. Vállalkozásunk középpontjában a mindannyiunk számára legnagyobb érték, az ember és az egészség áll. Küldetésünk: Egészséget szállítunk. Velünk tartasz?

Cégnév: Phoenix Pharma Zrt.