Feladatok

  • cégünk által forgalmazott GPS rendszerek beszerelése, kalibrálása
  • mezőgazdasági gépek elektromos hibáinak javítása
  • cégünk által forgalmazott intelligens, precíziós gazdálkodásban alkalmazott gépek funkcionális üzemeltetésének támogatása
  • optimális üzemeltetéshez szükséges tudás átadása a partnerek részére
  • utólagosan gépekre szerelt képességnövelő kiegészítők beüzemelése
  • gépkapcsolatok optimalizálása a költséghatékony üzemeltetés érdekében

Elvárások

  • középfokú gépész, autóvillamossági szerelő végzettséged van
  • van tapasztalatod mezőgazdasági gépek villamos karbantartásában, javításában
  • szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni, de nem riadsz vissza az önálló munkavégzéstől
  • proaktív, agilis személyiség vagy, aki a megoldásra, és nem a problémára fókuszál
  • fontos számodra, hogy minőségi munkát adj ki a kezeid közül
  • legalább felhasználói szintű számítógépes gyakorlattal rendelkezel (MS Office)
  • van B kategóriás jogosítványod

Előnyt jelent

  • főiskolai végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • térinformatikai rendszerek használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fix jövedelem és teljesítményarányos bónusz
  • jól felszerelt szervizautó a hatékony munkavégzéshez
  • szervizmérnöki támogatás
  • extra juttatások
  • megbízható, családbarát munkahely
  • konstruktív, összetartó csapat
  • csapatépítő programok
  • folyamatos gyártói tréningek, szakmai továbbképzések
  • fejlődési, előrelépési lehetőség

Céginformáció

  • Csatlakozz az AGRI CS Magyarország Kft. csapatához, és légy részese a 30 éves AGROFERT csoportnak, amely 21 országban több mint 30 000 munkatárssal mintegy 200 vállalatot egyesítve formálja az agráripari viszonyokat Európában és az Egyesült Államokban.
  • Cégünk a CASE IH mezőgazdasági gépek kizárólagos hazai forgalmazójaként elkötelezett a minőségi szolgáltatásnyújtás iránt, küldetésünk, hogy partnereink igényeit a lehető leggyorsabban és legmagasabb színvonalon szolgáljuk ki, legyen szó gépértékesítésről, szervizről, vagy alkatrész értékesítésről.
  • Akár azonnali kezdéssel keressük új kollégánkat precíziós gazdálkodási szerviztechnikus pozícióra. Jelentkezz hozzánk, ha kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakörben képzeled el magad egy világmárkát forgalmazó, dinamikusan fejlődő cégnél, ahol a magyar gazdák sikeréért dolgozunk nap mint nap!