B+N Referencia Zrt.

Portfólió vezető (tapasztalattal, országos üzemeltetési területre)

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Főbb feladatok, munkák

  • A projektbe tartozó intézmények üzemeltetési és beszerzési munkáinak támogatása országosan;
  • Saját hatáskörben döntés, hatáskörén kívüli kérdésekben döntés előkészítés;
  • A közvetlen vezető operatív támogatása, riportálás;
  • Tervszerű és eseti üzemeltetési és beszerzési feladatok irányítása, ellenőrzése;
  • A szükséges alvállalkozói kör rendelkezésre állásának biztosítása;
  • Pénzügyi adminisztráció és dokumentumkezelés, adatszolgáltatás;

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Minimum 5 év épület üzemeltetésben és/vagy beszerzésben szerzett országos vezetői tapasztalat;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
  • Precizitás, pontos munkavégzés;
  • Munkatapasztalat, megbízhatóság, önállóság.

Amit kínálunk

  • Az új munkatárs jól felszerelt, kulturált környezetben, dinamikusan fejlődő, fiatalos, barátságos kollektívában dolgozhat;
  • Éves Cafeteria;
  • Céges autó;
  • Biztos, megbízható munkahely.

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Üzemeltető
  • Üzleti támogató központok