Portfólió optimalizációs igazgatósági koordinációs szakértő

Pest megye
MVM Partner Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen. Az MVM Partner Zrt. az MVM Csoport egyedüli villamosenergia-nagykereskedője, a hazai energiapiac meghatározó szereplője, emellett az európai régióban összesen 20 országban rendelkezik kereskedelmi engedéllyel és működtet mérlegköröket, de határainkon túl kizárólag nagykereskedelmi tevékenységet végez.

Feladatok

  • Az igazgató és az igazgatóság szakmai munkájának támogatása
  • Igazgatóságon belüli koordináció biztosítása
  • Vezetői döntéshozatal támogatása, javaslatok megfogalmazása
  • Az igazgatósághoz tartozó témákban az előterjesztések, tájékoztatók elkészítésének támogatása
  • Riportok, beszámolók készítése
  • Gazdasági elemzések készítése, modellezés
  • A hazai és uniós szabályozási változások nyomon követése
  • Részvétel csoportszintű projektekben, illetve a Társaságon, igazgatóságon belüli projektek koordinálásában

Amit kérünk

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
  • A hazai és uniós villamosenergia-piac működésének, szabályozásának ismerete
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Minimum 3 év munkatapasztalat
  • MS Office programok használatában való jártasság
  • Precizitás, terhelhetőség, rugalmasság, megbízhatóság
  • Hatékony problémamegoldó és érdekérvényesítő készség
  • Képesség mind a csapatban, mind az önállóan történő munkavégzésre

Előnyt jelent

  • MS Excel VBA-ban, Power BI-ban való jártasság
  • Kreativitás, kezdeményezőkészség

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Versenyképes bér
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • 13. havi bér
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, nyugdíjpénztár, egészségpénztár, kockázati balesetbiztosítás)
  • Modern, színvonalas irodai környezet, kiváló infrastruktúrával
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (belső képzési program, tréningek, konferenciák)
  • Csoportszintű, valamint vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök

Cégnév: MVM Partner ZRt.