Feladatok

  • Befektetési stratégia és keretrendszer írásos kidolgozása;
  • Befektetések előkészítése, befektetési döntések meghozatala;
  • Részvény ügyletek és befektetések menedzselése;
  • Makro és vállalati hírek értelmezése, piacok követése;
  • Befektetési limitek, ügyletek rögzítése;
  • Marketing tevékenység segítése, prezentációk készítése és ügyfélkapcsolatokban való részvétel;
  • Termékfejlesztésben való részvétel;
  • Egyéb, a befektetési terület belső munkáját segítő ad hoc feladatok;
  • Helyettesítési feladatok

Elvárások

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség;
  • B2/C1-es angol nyelvtudás;
  • Legalább 2 év portfólió kezelői gyakorlat;
  • Direkt részvény portfólió és alap kezelési gyakorlat, ellenőrizhető track record;
  • Precíz, önálló munkavégzés;
  • Ügyfélorientáltság és jó kommunikáció képesség;
  • Magas szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • ESG fókuszú alapkezelés direkt tapasztalata;
  • Clavis ismerete

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződéssel várunk;
  • Versenyképes bérezést kínálunk;
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát végezhetsz;
  • Home office lehetőséget biztosítunk;
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségeket nyújtunk;
  • Támogató, barátságos cégkultúra;
  • Családbarát munkahely;
  • Mobiltelefon és cafeteria, egyéb juttatások;
  • Munkavégzés helye: XIII. kerület, Green House Irodaház

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Növekedő termékportfóliójának és a kollégák szakértelmének köszönhetően a Gránit Alapkezelő 2009-es alapítása óta a vagyonkezelési szektor egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője lett. Folyamatosan bővülő csapatunkba keressük azokat a szakembereket, akik egy professzionális, inspiráló és támogató szellemi műhely keretein belül folytatnák karrierjüket.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát!
Cégnév: Gránit Alapkezelő Zrt.