ALTEO Nyrt.

Az ALTEO GROUP

Portfólió koordinátor

pozícióba munkatársat keres

Az ALTEO csoport tudásalapú vállalat: kiemelkedő és speciális szaktudással rendelkező, tehetséges kollégákat keresünk.

Múltbeli sikereink és növekedésünk kulcsfontosságú része a meglevő csapat, jövőbeli sikereink záloga az értékek és szaktudás megőrzése.

Ha szeretnél részt venni egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő vállalatban, akkor az ALTEO csoport lehet az ideális hely számodra.

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • Az ALTEO Nyrt. erőművi portfóliójának (fosszilis- és megújuló energiaforrást hasznosító villamosenergia-termelés) operatív termelésmenedzsmentje és optimalizációja, valamint vonatkozó műszaki-gazdasági elemzések készítése, fejlesztési javaslatok megtétele;
  • Az ALTEO Nyrt. szabályozó központjának fejlesztését célzó projektekben való aktív közreműködés;
  • Az erőművi portfólióhoz kapcsolódó kereskedelmi tevékenységek végrehajtása, villamosenergia, földgáz és emissziós kvóta kereskedelemi ügyletek kötése, adminisztrációja (fizikai és derivatív piacokon egyaránt);
  • Együttműködés társterületekkel és részvétel az erőművi portfólióhoz kapcsolódó támogató folyamatokban (pénzügyi és műszaki kontrolling tevékenység).

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  • Műszaki (energetikai-, gépész-, vagy villamosmérnök) vagy gazdasági, pénzügyi egyetemi végzettséget szereztél;
  • Energiatermelési technológiai és energiapiaci ismeretekkel rendelkezel, de mindenképpen nyitott vagy ezek megismerésére;
  • Nem okoz gondot a hétvégi ügyelet vállalása, aminek a beosztását a csapattal közösen készítitek el;
  • Magabiztos angol nyelvtudásod van;
  • Haladó szintű MS Office ismereteid vannak;
  • Rendszerszemlélet, önállóság jellemez;
  • Analitikus gondolkodású vagy, munkavégzésedet a precizitás jellemzi.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:

  • Rendelkezel energetikai rendszerek, szabályozási központ vagy megújuló energiaforrás alapú villamosenergia-termelés vonatkozású tapasztalattal;
  • Ismered a KÁT/METÁR rendszer működését;
  • Adatbázis-kezelő rendszerekkel kapcsolatos ismeretekkel rendelkezel;
  • Van tapasztalatod üzleti intelligencia rendszerek terén.

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ:

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • Összetartó csapat tagja leszel;
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • éves cafeteria keret
    • teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • egészségbiztosítási csomag.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, III. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs