Autóipari partnercégünk újonnan nyíló megmunkáló üzemébe PLC technikusokat keresünk. A gépek folyamatosan érkeznek és jelenleg zajlik a telepítésük, így a kezdő technikusi csapatukat keresik.

Feladatok:

  • Géphibák elhárítása

  • Gépek diagnosztikája és a gépek leállásának elemzése

  • Megelőző és előrejelző karbantartási munkálatok elvégzése

  • PLC programok vizsgálata, hibakeresés

  • Műszaki dokumentációk kezelése, javítások dokumentálása

  • Gépfejlesztések elvégzése és felügyelete

  • Egyéb berendezések működésének fenntartása

  • Munkavédelmi szabályok betartása

Elvárások:

  • Rugalmasság

  • Tanulásra való hajlandóság

  • Felsőfokú végzettség

  • Angol nyelv ismerete

  • Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés

  • Műszakpótlék+bónusz

  • Cafeteria

  • Bejárás támogatása

  • Szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben

  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató