Feladatok

Szereted, ha a környezetedben jól érzik magukat az emberek és elégedettek?

Fontos számodra, hogy amit csinálsz abban jó legyél és sikeres?

A Re-Energy Kft. a Corten cégcsoport tagja és a csoporton belül az energiahatékonyság növelését megcélzó átfogó projectekre fókuszál. Budapest legjelentősebb irodaházainak és bevásárlóközpontjainak segítettünk már abban, hogy megfelezzük az energiafogyasztásukat.

Olyan szakértelemmel és egyedülálló technológiával rendelkezünk, amivel egyrészt rengeteg pénzt tudunk megtakarítani a háztulajdonosoknak, másrészt magas bérlői elégedettséget érünk el azzal, hogy nagy figyelmet fordítunk az igényeikre. Ez a rengeteg energia megtakarítás pedig a környezet védelméhez is nagyban hozzájárul.

Irodaépületek felügyeleti rendszereinek megtervezéséhez, programozásához keresünk PLC programozó munkatársat.

Elvárások

  • Épületautomatizálás terén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • PLC programozási tapasztalat
  • Tridium-Niagara vagy esetleg SAIA-PG5 program magasszintű ismerete

Amit kínálunk

  • Folyamatosan fejlődő, növekedésben lévő cégcsoport
  • A piacon egyedülálló megoldásokat kínáló sikeres cégben munkavégzés
  • Sok sok érdekes épület és kihívás
  • Profi, stabil csapat

Folyamatos szakmai fejlődés, kihívások várnak rád, amennyiben képes vagy munkádat magas minőségben és jó eredményekkel végezni.

Ha szeretnél velünk dolgozni, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat, a fizetési igényed feltüntetésével.