Feladatok

Gyártósorok és célgépek vezérlésének komplex megvalósításához keressük tapasztalt PLC programozó kollégánkat!

A feladatok a következők:
  • Tervezés: Helyszíni állapot- és igényfelmérés elkészítése, majd ez alapján rendszerterv, P&ID, áramútterv készítés, villamos és irányítástechnikai hardver konfiguráció összeállítása.
  • PLC programozás
  • Részvétel a kivitelezésben, beüzemelésben, esetenként a saját kivitelező csapatunk szakmai támogatása, helyszíni felügyelete

Elvárások

  • Több éves tapasztalat elsősorban Siemens, Omron PLC programozás területén
  • Széleskörű technológiai ismeretek
  • Képesség önálló munkavégzésre, egy lendületes csapat tagjaként
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Tapasztalat SCADA rendszerek kialakításában.
  • Átfogó ismeretek pneumatika és hidraulika területén
  • Képesség több projekt egyidejű kezelésére és a változó követelményekhez való alkalmazkodásra.
  • Erősáramú villamosmérnöki, vagy villanyszerelő végzettség, robbanás veszélyes területen szerzett tapasztalt

Amit kínálunk

Fiatalos, lendületes csapatba várunk, versenyképes fizetéssel, rugalmas munkaidő beosztással, szakmai fejlődési lehetőséggel.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

  • A Measure-Tech Kft. 2006 óta foglalkozik ipari méréstechnikával: Tartályokba/ silókba szintmérők telepítése és beprogramozása. 2018 óta bekerült a tevékenységi körünkbe a komplex gyártósori rendszerek tervezése is, ahol java részt PLC vezérelt gyártósori berendezéseket építünk.
  • Telephelyünk Vácon található, 40km-re Budapesttől.
  • Jelenleg 7 fős a cég, több mint 200M Ft éves árbevétellel.

A jelentkezéshez, kérlek csatold az önéletrajzodat!
Cégnév: MEASURE-Tech Kft.