Feladatok

  • Robotcellák, célgépek beüzemelése, programozása
  • Részvétel a gépkonstrukciók kifejlesztésében programozói oldalról
  • Gyártástámogató SCADA rendszer fejlesztése
  • Műszaki egyeztetés és megoldások kidolgozása a munkatársakkal

Elvárások

  • Szakirányú minimum középfokú végzettség,
  • Önálló munkavégzés, csapatszellem,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Melegétkezési lehetőség.
  • Ingyenes buszjáratok vagy bejárási támogatás.
  • Nagyvállalati környezet.
  • Változatos munkakör és folyamatos szakmai fejlődés.
  • Kihívásokban gazdag munkakörnyezet.
  • Dinamikusan fejlődő vállalat számos új projekttel.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Céges busz
  • Ingyen ebéd

Mgyar nyelvű önéletrajz
Cégnév: Jász-Plasztik Autócentrum Kft