HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Nemzetközi, dinamikusan fejlődő gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PLC PROGRAMOZÓ (16-2827)

Feladatok:

  • PLC programok írása, módosítása, tesztelése és hibaelhárítás,
  • Automatizált gépek és berendezések üzembe helyezése,
  • Gyártóberendezések, gépek fejlesztése,
  • Dokumentumok elkészítése és archiválása.

Elvárások:

  • PLC programozásban szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelv ismerete (minimum írás, olvasás szintjén),
  • Előny: műszaki diploma.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés,
  • Széleskörű juttatási csomag (Cafeteria, rekreációs támogatás, egészségügyi biztosítási csomag, bejárási támogatás),
  • Mesterséges intelligencia használata a gyártás során,
  • A legújabb technológiák napi szintű alkalmazása,
  • Szakmai fejlődés, képzési lehetőségek.

Automatizálási mérnök, Siemens, Beckhoff, Omron, Allen Bradley

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva!

Cégnév: HumanField Vezető-és Specialistakiválasztó Kft.