Feladatok

  • Gépek, gépsorok PLC és robotprogramjainak karbantartása és fejlesztése
  • Gyártósorok működésbeli hibáinak felderítése PLC hibakereséssel, hibajavítások
  • Gyártóeszközök fejlesztése, PLC és robotprogramok módosítása, eszközök konfigurálása, integrálása a folyamatmérnökökkel együttműködve
  • Gyártási adatok exportjának megvalósítása gyártóeszközökből adatbázisba
  • A megírt programok, vagy változtatások dokumentálása
  • Biztonsági mentések strukturált eltárolása
  • Gyártóeszközök IT architektúrájának kezelése

Elvárások

  • PLC programozási tapasztalat
  • Legalább elektrotechnikusi/műszerészi végzettség
  • Elektromos szerelési és vezérléstechnikai ismeretek
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek
  • Jó teljesítmény önállóan és csapatban egyaránt
  • Problémamegoldó képesség
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Villamosmérnök végzettség
  • Mechatronikai ismeretek
  • OMRON, Siemens, Mitsubishi, Unitronics PLC-k ismerete
  • Autóipari minőségi követelmények ismerete
  • Autóiparban szerzett gyakorlati tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német /angol nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Céginformáció

A Hirschmann Car Communication Kft. egy nemzetközi viszonylatban is elismert multinacionális kommunikáció-elektronikai vállalat, különböző funkciójú gépjármű antennák, jelszűrők és zavarszűrők gyártója, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

PLC programozó