Feladatok

  • Önállóan végzi a színegyeztetést, és kezeli a cikkek és receptek létrehozását az ERP rendszerben.
  • Felelős lesz a laboratóriumon belül a különböző gépeken, pl. extrudáló, fóliasajtoló, formázógépeken stb. végzett vizsgálatokért, beleértve a különböző vizsgálati módszerek kidolgozását is.
  • Ön fog dolgozni a színmérési szoftverünkkel, a színmérő eszközökkel és a kapcsolódó technológiákkal
  • műszaki teszteket kísérsz, és részt veszel az új termékek fejlesztésében
  • Kiterjedt képzést követően önállóan végzi majd a folyamat- és termékoptimalizálásokat.

Elvárások

  • Ön a műanyagtechnológia vagy a kolorisztika területén végzett képzésben részesült.
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat, lehetőleg gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Önálló, elkötelezett és precíz munkamódszer és analitikus gondolkodásmód
  • Kommunikációs és csapatmunkára való képesség, valamint megbízhatóság
  • Rugalmas személyiség, aki élvezi a munkát és szereti a változatos feladatokat elvégezni
  • jó Microsoft Office ismeret

Amit kínálunk

  • Hosszú távú állást kínálunk Önnek egy jól bejáratott családi vállalkozásban, valamint változatos és kihívásokkal teli feladatköröket, sok mozgástérrel
  • Dinamikus, támogató munkakultúra
  • Rugalmas munkaidő-modellek
  • Minden nap friss gyümölcs és ital
  • Legyen egy dinamikus nemzetközi csapat tagja és fejlődjön velünk együtt!

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Műanyagszínezékek és adalékanyagok gyártására specializálódott nemzetközi cégcsoport vagyunk, egyben Európa legnagyobb családi tulajdonban lévő mesterkeverék gyártója. Független, nyereséges vállalatként tartós növekedésre törekszünk, melyet kiegyensúlyozott szociális és ökológiai tevékenységeinkkel támogatunk. Dolgozóinkat fontos erőforrásnak tekintjük, és az egyik legkívánatosabb munkáltatóvá szeretnénk válni. Legyen Ön is része ennek a víziónak, nőjön Ön is velünk!