Feladatok

  • Belső logisztikai folyamatok tervezése és optimalizálása
  • Az anyagáramlás és a termelésellátás tervezése
  • A komissiózó területek tervezése
  • Terület- és eszközigények meghatározása (Layout tervezése)
  • Új cikkszámok integrálása, változásmenedzsment
  • Költség- és időterv készítése, illetve nyomon követése
  • Folyamatok dokumentálása, kiértékelések és elemzések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki vagy gazdasági végzettség
  • Autóipari gyártónál/beszállítónál szerzett tapasztalat logisztikai területen
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás szóban és írásban
  • Betanulás vállalása másik telephelyen
  • Magas szintű Excel tudás
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Proaktív és kommunikatív személyiség
  • Nagyfokú precizitás, önállóság, analitikus szemléletmód, strukturált munkavégzés

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • AutoCad tervező program ismerete

Céginformáció

A DP World az ellátási lánc vezető logisztikai szolgáltatójaként világszerte részese a kereskedelmi folyamatoknak. A cégcsoport 73 országban terjed ki, melyek logisztikai terminálokból, tengeri szolgáltatásokból, kikötőkből, gazdasági övezetekből és logisztikai szolgáltatókból állnak. Előre tekintünk, felkészülünk a változásokra és az iparág vezető technológiáinak kihasználásával hozunk létre innovatív logisztikai megoldásokat, miközben pozitív hatással vagyunk a gazdaságra, társadalomra és bolygónkra is. Több mint 106.500 munkatársunkból álló sokszínű és professzionális csapatunk elkötelezett amellett, hogy páratlan értéket biztosítsunk minden ügyfelünk és partnerünk számára.

Ha szeretnél az autóiparban, logisztikai területen dolgozni és egy most induló neves, ismert autóipari vállalat partnereként Debrecenben egy motiváló és összetartó csapat tagja lenni, ne habozz, jelentkezz még ma meghirdetett pozícióink egyikére!

A jelentkezés gombra kattintást követően magyar nyelvű önéletrajz csatolásával.
Cégnév: DP World Logistics Hungary Kft