Feladatok

Szeptemberben nyíló Pécsi Pizza Hut  éttermünkbe keresünk munkatársakat!
Milyen feladatok várnak rád:
  • Reggel miután a kollégákkal megittátok a napindító kávét, a pizza tészta előkészítése is a Te teendőid között lesz.
  • Amíg a tészta megkel, közösen előkészítitek az éttermet a vendégek fogadására.
  • A vendégek udvarias kiszolgálása mellett a pizza elkészítése is a napi rutin része.
  • Mivel az étterem napi üzemeltetése csapatmunka, ezért minden poszton bebizonyíthatod, hogy igazi Pizza Mester vagy, ehhez nekünk csupán a lelkesedésedre van szükségünk!
  • Ha pedig megéheztél, csak dobj össze egy pizzát, ahogy Te szereted :)

Elvárások

  • jó  problémamegoldó képességed van
  • pozitív, társaságkedvelő és energikus vagy
  • hajlandóság rugalmas, hétvégi munkavégzésre.
  • Szeretsz csapatban dolgozni

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

#KalandraHívunk #ÉpítsKarriert
Vedd kezedbe a sorsod „A” világmárkánál, amelyik évtizedek óta stabilan működik történjen bármi a világban!
Csatlakozz hozzánk és mi segítünk, hogy megvalósíthasd céljaid. Nem csak az első napokban, hanem a pályafutásod során végig maximális támogatást nyújtunk Neked, hogy a saját tempódban tudj fejlődni és nem is olyan soká, akár étteremvezetőként erősíteni a csapatunkat.

Itt egy jó légkörű, pergős csapat tagja lehetsz néhány hónap betanulás után nyár végén nyíló éttermünkbe.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Cégünk a Classic Pizza Kft  2023 nyarán nyitotta meg első Pizza Hut franchise éttermét Szegeden.
2024-ben Pécsen tovább bővűl hálózatunk.
Cégnév: Classic Pizza Kft