Feladatok

  • Vendégek fogadása, szakszerű, pontos, kedves kiszolgálása
  • Étlap/ itallap ismertetése
  • Rendelések kivitele az asztalhoz
  • Ebéd, vacsora, rendezvények zavartalan lefolytatása a standard szerint
  • Munkaterület és a szükséges eszközök előkészítése, tisztán tartása, asztalok megterítése, díszítése, töltése

Elvárások

  • 18. életév betöltése
  • Releváns tapasztalat à la carte étteremben
  • Éttermi-társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Vendégközpontú gondolkodás, udvariasság és kedvesség
  • Megbízhatóság
  • Igényes, tiszta, magabiztos megjelenés, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség, szakmai tréning
  • Ingyenes munkahelyi étkezés
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Debrecen belvárosában keresünk dinamikus olasz étterembe felszolgáló segéd kollégát!

A "Jelentkezem" gomb megnyomása után, csatolj egy magyar nyelvű fényképes önéletrajzot pdf formátumban!