Feladatok

  • A vállalat pénzügyi folyamatainak irányítása
  • Üzleti tervezés
  • Pénzintézeti kapcsolattartás
  • A számviteli folyamatok működtetése a főkönyvelővel
  • Az osztály munkatársainak irányítása
  • Cash-flow és likviditás menedzsment
  • Árképzési rendszer felügyelete
  • Pályázati elszámolások pénzügyi menedzselése
  • Stratégiai döntéselőkészítés
  • Kontrolling folyamatok működtetése
  • KPI-ok követése, riportálása, kimutatások készítése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Felsőfokú iskolai végzettség gazdasági területen
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • 3 év vezetői tapasztalat
  • Magasszintű MS Office ismeret, POWER BI ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • EU-s támogatások menedzselésében, elszámolásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria, béren kívüli juttatások
  • Versenyképes jövedelem
  • Vállalati autó
  • Béren kívüli juttatások
  • Változatos feladatok, lehetőség a vállalati gyakorlat alakítására
  • Képzések biztosítása
  • Hosszútávú, stabil munkahely

Ez a munkakör olyan személyiséget kíván, aki képes a különböző érintettekkel – tulajdonosok, cégvezető, vezetőtársak, társterületek – hatékonyan együttműködni és kommunikálni, többéves gyakorlata van hasonló feladatkörben, szervezetten dolgozik, analitikus szemlélettel rendelkezik, és képes egy csapat munkáját koordinálni.
Ehhez mi megfelelő feladatátadást, támogató csapatot és vezetőtársakat, kulturált munkakörnyezetet és fejlődési lehetőséget biztosítunk, és arra törekszünk, hogy új munkatársunk hamar megtalálja nálunk a helyét.

Munkahelyi extrák

Céginformáció

Az Agrokémia Sellye Zrt. Magyarország dinamikusan fejlődő vegyianyaggyártó vállalata, mely kiváló minőségű növényvédelmi termékek gyártására szakosodott. Büszkék vagyunk hat évtizedes történelmünkre, szakmai és kutatás-fejlesztési eredményeinkre. Fő tevékenységünk növényvédő szerek formázása és kiszerelése, termékeink között megtalálhatóak saját fejlesztésű autóipari folyadékok, felület- és kézfertőtlenítő szerek is. Cégünk hosszútávú kapcsolatokat ápol a FÁK államokban, valamint a MENA régióban.

Ha a fentiek alapján lehetőséget lát a feladatkörben és szívesen részt venne egy kötetlen bemutatkozó beszélgetésen, kattintson a "Jelentkezem" gombra.