Feladatok

  • a hatályos pénzügyi és számviteli előírásoknak megfelelően a pénztári és banki pénzügyi folyamatok irányítása és ellenőrzése
  • a pénzügyi adatok nyomon követése, elemzések, kimutatások készítése
  • havi és éves zárások, éves beszámolók készítésének irányítása, ellenőrzése
  • a kintlévőség kezelési folyamat irányítása
  • bankszámla egyeztetések, pénzforgalmi előrejelzések készítése és szállítói kötelezettségek kezelése
  • pályázatok előkészítésében és megvalósításában való közreműködés és pénzügyi koordinálás
  • kapcsolattartás a pénzintézetekkel, hatóságokkal, könyvvizsgálóval

Elvárások

  • felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • minimum 3 év azonos munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office magabiztos használata
  • önálló, innovatív gondolkodás

Előnyt jelent

  • mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • vállalatirányítási rendszerek ismerete (Vectory, SAP, RLB stb.)

Amit kínálunk

  • stabil, megbízható munkahely
  • hosszú távú karrier lehetőség
  • normál munkarend
  • versenyképes fizetés
  • családias munkahelyi légkör

Céginformáció

A dunántúli régióban meghatározó jelentőségű, kereskedelmi cégcsoport központi könyvelési szervezetébe keresünk Pénzügyi vezetőt.

Jelentkezés fényképes, szakmai önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével. Kérjük, a jelentkezéshez csatolja magyar nyelvű motivációs levelét is!
Cégnév: KOMFORT Befektető Kft.