Feladatok:

  • Pénzügyi osztály koordinálása, feladatok delegálása
  • Kapcsolattartás a magyarországi pénzügyi szolgáltatókkal
  • Pénzügyi követelések teljesítésének ellenőrzése
  • Pénzügyi kimutatások elkészítésének monitoringozása
  • Utókalkulációk, költségelemzések összeállítása
  • Éves és havi jelentések, elemzések készítése
  • Régiós igazgató munkájának támogatása
  • Új régiós CSS számviteli és pénzügyi szabályzatok meghatározásában való részvétel
  • Vállalati pénzügyi terv készítése
  • Kollégák fejlesztési céljainak meghatározása

Elvárások:

  • Oracle rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Heti 1-2 nap home office munkavégzés
  • Kötetlen munkarend
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Cafetéria
  • Jelenléti bónusz
  • Év végi bónusz

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: bb159e
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni