Feladatok

  • szállítói/vevői számlák könyvelése
  • számlák ellenőrzése
  • utalások elindítása, jóváhagyások beállítása
  • bank- és számlakivonatok könyvelése
  • bevételek könyvelése
  • készpénzforgalom könyvelése
  • szállítók adatainak karbantartása
  • tárgyi eszköz nyilvántartások vezetése
  • havi zárásban való aktív részvétel

Elvárások

  • jó kommunikációs-, problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás
  • proaktív (előrelátóan cselekvő; felelősségteljes, önmagáért felelősséget vállaló) mentalitás
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

  • mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk

  • jó hangulatú, fiatalos légkör vár rád, kiállunk egymásáért, befogadó és segítőkész csapat vagyunk
  • cégpolitikánk előtérbe helyezi a család és munkahely közötti egyensúly megteremtését
  • hosszú távra tervezünk munkatársainkkal, több kollégánk 5 évnél régebben dolgozik a cégnél
  • stabil a vállalati hátterünk
  • munkahelyi környezetünk modern és zöldövezeti
  • anyagilag és emberileg is megbecsülünk

Céginformáció

Munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel pénzügyi ügyintéző munkakörbe.

A Pallér Csarnok Kft. 2006-ban alapított gyártó- és üzemcsarnokok, logisztikai raktárak tervezésére és generálkivitelezésére specializálódott magyar tulajdonban lévő vállalkozás. A cég növekedésének motorja a minőségen, a kimondott szavak erejében, vevőink elégedettségében és jól teljesítő munkatársai kimagasló támogatásában keresendő – a legjobb megbízókat csakis a legjobb csapat szolgálhatja.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Pallér Csarnok Kft.