Feladatok

  • napi beérkező számlák integrált informatikai rendszerben történő rögzítése,
  • szállítói folyószámlák ellenőrzése, egyenlegek egyeztetése,
  • fizetési felszólítások kezelése,
  • területi vérellátók készpénzes elszámolásának ügyintézése,
  • házipénztár (forint és valutapénztár) kezelése,
  • donorutalványok kezelése és nyilvántartása,
  • adatszolgáltatások készítése, nyilvántartások vezetése.

Elvárások

  • szakirányú középfokú végzettség,
  • pénzügyön szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • integrált informatikai rendszer felhasználói szintű ismerete,
  • MS Office alkalmazások (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete,
  • önálló munkavégzés.

Előnyt jelent

  • egészségügyi intézménynél szerzett pénzügyi gyakorlat
  • CT ECOSTAT program, KPER rendszer ismerete
  • pénztárkezelő szakképesítés

Amit kínálunk

  • szakmailag felkészült kollégákkal való együttműködés
  • megbecsülést,
  • önálló munkavégzést a csapat tagjaként,
  • a kiegyensúlyozott, tervezhető munkát.

A pályázathoz csatolandó:

  • részletes szakmai önéletrajz bérigény feltüntetésével,
  • végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata,
  • hozzájáruló nyilatkozat a pályázatban foglalt személyes adatainak a pályázattal összefüggésben szükséges kezeléséről,
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről

Egyéb információk:

  • határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszony 4 hónapos próbaidővel
  • illetmény megegyezés szerint
  • jelentkezési határidő: 2024. július 22.

Céginformáció

Az Országos Vérellátó Szolgálat Pénzügyi és Számviteli Igazgatósága PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐI munkakörre felvételt hirdet.

Csapatunkba keressük pénzügyi tapasztalattal rendelkező leendő munkatársainkat, postán és elektronikusan beérkező számlák, dokumentumok elektronikus nyilvántartásba vételére, adminisztratív feladatok ellátására, összetett riportok elkészítésére.

Elektronikus úton a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva a megpályázott munkakör megjelölésével.

Cégnév: Országos Vérellátó Szolgálat