Feladatok

  • Ügyfélkör bővítése, biztosítási igények felmérése.
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel.
  • Irodánkba betérő ügyfelek kiszolgálása, keresztértékesítés.
  • A társaság teljes körű szolgáltatásainak közvetítése (biztosítási és banki).
  • Egyéni célok tervezése és megvalósítása, a napi munka szervezése.

Elvárások

  • Legalább középfokú (vagy szakirányú) végzettséggel rendelkezel.
  • Megbízási szerződéses jogviszony számodra nem akadály, hanem lehetőség.
  • Ügyfélközpontúság, kiváló problémamegoldó készség jellemző Rád.
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség jellemez.
  • Szorgalmas, motivált és céltudatos személyiség vagy.

Amit kínálunk

  • Már a kezdeti időszakban is átlagon felül kereshetsz nálunk az első két évre szóló kezdő támogatási rendszerünkkel.A jutalékon felül akár havi 400.000,-, két év alatt összesen akár 9.600.000,- Ft-os anyagi támogatást.
  • Lehetőséget biztosítunk számodra, hogy előrelépj, átlátható, tervezhető szakmai vagy vezetői karrierprogramunkon keresztül.
  • Tablet-digitális munkavégzés, két hetente kifizetés, átlátható jutalékrendszer, online szerződéskötés, rugalmas időbeosztás.
  • Oktatási rendszerünkben a piacon egyedülálló képzési módszertant profi trénereink által.

Céginformáció

Nálunk megtalálod a számításodat.
Az UNIQA biztosító nemzetközi háttere biztos és stabil alap, melyre bátran tudsz építkezni. Célunk az ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálása, a folyamatos fejlődés és a változásokhoz történő gyors alkalmazkodás.
Egy összetartó csapat tagja lehetsz, ahol számíthattok egymásra. Segítünk a jövőd megalapozásában, mert komplex fejlesztési programunkkal a legjobb teljesítményt tudod kihozni önmagadból.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát