Feladatok

  • Kimenő számla készítés, és pénztárkezelés;
  • Részt vesz a folyószámlák egyenlegének ellenőrzésében;
  • Közreműködik a Társaság pénzügyi feladatainak lebonyolításában; ellenőrzi, nyilvántartásba veszi a szállítói bejövő számlákat;
  • A beérkező számlákat, valamint a Társaság egyéb fizetési kötelezettségeit rögzíti a banki átutalásokat teljesítő terminálon;
  • Nyomon követi a visszaérkezett utalások rendezését;
  • A szállítói számlák fizetési határidejének naprakész figyelése;
  • Megismeri és betartja a munkaterületeihez és feladataihoz szükséges törvényi és Társasági előírásokat;
  • Megismeri és betartja az ügyviteli és titokvédelmi szabályokat.

Elvárások

  • Legalább szakirányú középfokú iskolai végzettség;
  • 3-5 éves munkatapasztalat;
  • MS Office magas szintű ismerete, alkalmazása (World, Excel);
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság;
  • Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem;
  • SZÉP kártya juttatás;
  • Teljes munkaidős, bejelentett alkalmazotti munkaviszony;
  • Stabil munkahely, hosszú távú, biztos munkalehetőség;
  • Munkába járás támogatása;
  • Kedvezményes mobil flotta csatlakozási lehetőség;
  • AYCM csatlakozási lehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az ITK Holding Zrt. leányvállalatain keresztül számos szektorban van jelen. Közlekedési integrátorként a mobilitás területén, a járműipartól az energetikán, infókommunikáción, oktatás-fejlesztésen át az ingatlanmenedzsmentig, a környezetvédelem, városfejlesztés, a közlekedés és az emberi kapcsolatok fejlődésének szolgálatában. Ismerje meg Társaságunkat, az ITK Holding Zrt.-t!