Feladatok

- Logisztikai folyamatok adminisztrációja
- Cégcsoporton belül napi szintű kapcsolattartás
- Számlázás (bejövő számlák könyvelése, kimenő számlák kiállítása)
- IT rendszerek használata (logisztikai-, pénzügyi szoftverek)
- Pénzügyi anomáliák jelentése / kezelése
- Ad hoc logisztikai riportok készítése

Elvárások

- Középfokú végzettség
- Előny a pénzügyes és/vagy logisztikai képzettség, esetleg ezzel egyenértékű releváns tapasztalat
-  Angol nyelv használata írásban és szóban
- Problémamegoldó, proaktív személyiség
- Csapatjátékos szellem
- Precíz munkavégzés

Előnyt jelent

- A megjelölteken kívül több idegennyelv használata
- Széleskörű logisztikai tapasztalat

Amit kínálunk

- Napi 8 órás munkavégzés határozatlan idejű munkaszerződés keretében
- Céges laptop
- Céges mobiltelefon
- Cafeteria
- Piacképes munkabér
- Kellemes irodai környezet
- Fiatalos, támogató társaság
- Intenzív, fejlődő cégkultúra

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Eurogate Logisztikai Cégcsoport több mint 30 éves szakmai múltra visszatekintő, 8 országban 14 saját irodát működtető, magyar magántulajdonban lévő nemzetközi szállítmányozási és logisztikai vállalatcsoport.

Otthonosan mozogsz a logisztika és/vagy a pénzügyek világában, emellett még kiválóan is kommunikálsz?
Téged keresünk, ha hosszú távú munkalehetőséget keresel egy stabil hátterű, folyamatosan fejlődő szervezetnél.

Jelentkezés után, kérjük fényképpel és munkabér megjelöléssel ellátott önéletrajzát csatolni.
Cégnév: Eurogate Logisztikai Kft.