Grafton Recruitment

Pénzügyi Kontroller (készlet fókusszal) - Üllő (103-7-44210/PR)

Feladatok:

Üllői kereskedelmi partnerünk bővítené csapatát egy olyan Kontrollerrel, aki ideális esetben pénzügy-számvitel szakon végzett (vagy tanult számvitelt és tudja mi a tartozik-követel) és szívesen foglalkozna mélyebben a készletekkel. Alapvetően ez inkább medior szintű pozíció, de juniorok jelentkezését is szívesen fogadják.

Főként az alábbi feladatok tennék ki a mindennapokat:

- Készletérték monitoring
- Rendszeres és ad-hoc riportok készítése és azok elemzése
- A rendszerek közötti interface-ek ellenőrzése, beállítása
- Készlet technikai számlák egyeztetése, zárása
- Központi leltár pénzügyi támogatása, eredmény kiértékelése/elemzése
- Kapcsolattartás az anyavállalattal, riportok magyarázata
- Auditorok munkájának támogatása
- Pénzügyi kontroller munkájának segítése
- Részvétel a budgeting és forecasting folyamatokban
- Havi zárások támogatása
- Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági területen szerzett végzettség (pénzügy-számvitel tanulmányok előny)
- Kontrolling vagy készletgazdálkodási területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
- Kiemelten magas MS Office és MS Excel ismeret
- SQL rendszer ismerete
- Középfokú angol nyelvtudás (főként írásban)
- Könyvelési alapismeretek
- Analitikus gondolkodásmód
- Proaktív munkavégzés

Amit a megbízónk kínál:

- Munkába járás támogatása (42 Ft/km)
- Tréningek, szakmai továbbképzések biztosítása (pl. Power BI tanfolyam)
- Medicover white csomag
- Heti 2-3 nap home office
- Céges laptop és telefon
- Betanítás és folyamatos támogatás
- Egyéb dolgozói kedvezmények

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Elemző, Tanácsadó
Cégnév: Grafton Recruitment Kft.