Pénzügyi és számviteli munkatárs - ügyvédi iroda 103-7-44325 / PR

Pest megye
Grafton Recruitment

Pénzügyi és számviteli munkatárs - ügyvédi iroda (103-7-44325/PR)

Feladatok:

Nemzetközi ügyvédi iroda összetartó, támogató pénzügyi csapata keresi új kollégáját, aki az alábbi feladatokért felel majd a gazdasági vezető iránymutatása mellett:

- Az ügyvédi iroda ügyfél azonosítási folyamatának kezelése, adminisztrációja, valamint pénzmosás elleni törvény szabta adminisztráció kezelése (KYC)
- Szállítói számlák iktatása
- KSH adatszolgáltatás
- Illetőségigazolás igénylése
- Béradminisztráció (túlóra- jelenléti ívek összegyűjtése, bérjegyzékek kiosztása, nyilatkozatok összegyűjtése)
- Bérfeladás koordinációja külsős bérszámfejtővel
- IC negyedéves elszámolások adminisztrációja
- Napi árfolyamok integrált rendszerbe történő rögzítése
- Könyvelés egyszerűbb feladatai
- Számlázási feladatokban való közreműködés
- A jogi ügyek vonatkozásában az ügyfélkapura érkező dokumentumok kezelés
- Költségjóváhagyások kezelése (begyűjtés, könyvelésre előkészítés)
- Bankkártyás fizetések dokumentációinak begyűjtése
- Együttműködő ügyvédi irodák számláihoz kapcsolódó teljesítés igazolások elkészítése

Elvárások:

- gazdasági diploma (folyamatban lévő is lehet) vagy középfokú gazdasági tanfolyam
- középszintű angol nyelvtudás, amit majd írásban kell főleg használni
- 1-2 év pénzügyi asszisztensi, könyvelői tapasztalat (ügyvédi irodában szerzett tapasztalat előny)
- Excel ismeret
- pontosság, precizitás, jó kommunikációs készség

Amit a megbízónk kínál:

- heti 2 home office lehetőség
- 12 500HUF cafeteria
- teljesítményfüggő bónusz
- magán egészségbiztosítás

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs