Pénzügyi és számviteli munkatárs angol nyelvtudással - akár 6 óra 103-7-44432 / PR

Pest megye
Grafton Recruitment

Pénzügyi és számviteli munkatárs angol nyelvtudással - akár 6 óra (103-7-44432/PR)

Feladatok:

Skandináv utazási iroda megbízásából keresünk PÉNZÜGYI ÉS SZÁMVITELI MUNKATÁRSAT, aki az alábbi feladatokért felel majd, egy kellemes hangulatú irodában, egy összetartó csapat tagjaként:

- a magyar entitásért felelős külsős könyvelőirodával kapcsolattartás
- részvétel az auditokban, hatósági ellenőrzésekben
- banki kapcsolattartás
- a dolgozói költségek elszámolása
- intercompany egyeztetések
- szállodák felé számlázás
- a svájci entitás könyvelésének és az ottani pénzügyi vezető munkájának támogatása
- részvétel a zárásokban
- a budapesti iroda működésének biztosítása (alkalmanként irodai beszerzések)

Elvárások:

- gazdasági végzettség
- 3-4 év pénzügyi, számviteli tapasztalat
- magabiztos angol nyelvismeret (napi használat kollégákkal írásban és szóban is)
- Excel tudás
- Business Central ismerete nagy előny

Amit a megbízónk kínál:

- 1 home office / hét
- BKV bérlet
- Medicover kártya
- 6 hónap után 1000 Euró üdülési támogatás a cég partner szállodáinál

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs