Feladatok

  • Pénzügyi, kontrolling feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív, vagy 25. életév betöltése előtt passzív hallgatói jogviszony
  • Pénzügyi tanulmányok
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Angol nyelvű önéletrajz

Céginformáció

Diákmunka: Partnerünk belvárosi irodájába keres pénzügyi tanulmányokat folytató hallgatót.
Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület, otthonról végezhető
Munkaidő: Rugalmas, előre egyeztetett
Fizetés:  2 100 Ft/óra
Cégnév: MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Pénzügyi asszisztens Pest megye

munkakör betöltésére Feladatok: A projekt pénzügyi lebonyolításában, pénzügyi tervezésében és végrehajtásában való részvétel A projekt finanszírozására ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Pénzügyi asszisztens Pest megye

Cégvezetők, irodavezető munkájának széles körű támogatása napi szinten a számlák, dokumentumok formai, tartalmi ellenőrzése és rögzítése a vállalati ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Pénzügyi asszisztens Pest megye

Szerződések és megrendelők elkészítése, a szerződéskötést követően a folyamatok koordinálása Szállítói számlák ellenőrzése és rögzítése a könyvelői ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE