Feladatok

  • Szerződések és megrendelők elkészítése, a szerződéskötést követően a folyamatok koordinálása
  • Szállítói számlák ellenőrzése és rögzítése a könyvelői programban, a számlákkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Banki utalások kezelése
  • Mentori elszámolások ellenőrzése
  • Házipénztár kezelése
  • A könyvelő és a könyvvizsgáló részére szükséges dokumentumok előkészítése
  • Készlet- és tárgyi eszköz leltár előkészítésében való részvétel
  • KSH jelentések elkészítése
  • Nyilvántartások vezetése, irodai adminisztráció
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Helyettesítési és támogatási, valamint a vezetők által meghatározott egyéb feladatok elvégzése

Elvárások

  • Gazdasági/pénzügyi végzettség
  • Adminisztrációs alapismeretek
  • Microsoft Office programok (különösen Excel és Word) magas szintű felhasználói ismerete
  • Magasfokú precizitás, a részletekre való odafigyelés
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, proaktivitás
  • Határidők betartása
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Előnyt jelent

  • Pénzügyi asszisztensi munkakörben szerzett többéves munkatapasztalat
  • Könyvelési, számviteli ismeretek
  • DataContoPro Integrált ügyviteli rendszer ismerete
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Érdekes, változatos, kihívásokkal teli munka
  • Versenyképes javadalmazás
  • Béren kívüli juttatás

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A 2005-ben létrejött Csányi Alapítvány Életút Programja keretében szociálisan hátrányos helyzetű, tehetséges gyermekeket segít fejlődésükben, hozzájárul hátrányaik leküzdéséhez, tehetségük kibontakoztatásához.

A jelentkezéssel egyidejűleg kérjük mellékelje fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével!
Cégnév: Csányi Alapítvány a Gyermekekért Közhasznú Alapítvány