Feladatok

  • Pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzése, pénztárgép kezelés. (pénztáros pozíció esetében)
  • A rád bízott szakterület folyamatos ellenőrzése, vásárlók kiszolgálása. (szakeladó pozíció esetében)
  • A vásárlók udvarias fogadása, kiszolgálása, tájékoztatása.
  • Feltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a szavatossági idők figyelése, árufeltöltés.

Elvárások

  • Ne okozzon problémát a kétműszakos munkarend, vagy a hétvégi munkavégzés.
  • Lelkes, pozitív személyiséged legyen.
  • Megbízhatóan, lendületesen végzed a rád bízott feladatokat.
  • Szívesen kommunikálj a vásárlókkal.

Előnyt jelent

  • Ha az élelmiszerkereskedelem területén tapasztalatot szereztél és/vagy van középfokú végzettséged.

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés, hosszú távú munkalehetőség.
  • Szakmai fejlődés családias, támogató munkahelyi légkörben.
  • Bejelentett, biztos munkahely, ahol elismernek és megbecsülnek.
  • Biztos, kiszámítható jövedelem, pontos megbízható elszámolás.
  • Távolsági bérlet térítés 86% vagy gépjármű üzemanyag térítés 35 Ft/km.
  • Egyéb juttatások: belépéssel időarányosított 13. havi fizetés, szezonpótlék a nyári szezon idejére, 20% dolgozói kedvezmény, a törvényben előírt műszakpótlékok.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A cég SPAR franchise üzleteket üzemeltet Fejér Vármegyében. Gárdonyban található üzleteinkbe keressük lelkes, megbízható új munkatársainkat pénztáros vagy szakeladó pozícióban, elsősorban teljes munkaidőben.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után töltsd fel magyar nyelvű önéletrajzodat.
Személyesen érdeklődhetsz 08:00-17:00 között a Gárdony, Balatoni úti üzletünkben (piactér mellett) vagy a Gárdony, Szabadság úti üzletünkben (lakóteleppel szemben). Személyes érdeklődés esetén kérjük keresd üzletvezetőinket!
Szeretettel várunk!