Feladatok

  • pénztár teljes körű kezelése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel
  • forgalmazott termékek, árucikkek értékesítése, a vásárlók kiszolgálása
  • a beérkező telefonos információkérések teljesítése
  • az adminisztráció precíz, naprakész vezetése;

Elvárások

  • pénztárkezelésben szerzett minimum 2 éves gyakorlati tapasztalat
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • értékesítési és vevőorientált gondolkodásmód
  • önálló, precíz munkavégzés, stressz tűrő képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • a piaci környezet (gyártók, konkurencia) ismerete
  • valamely vállalatirányítási rendszer kereskedelmi moduljának ismerete
  • építőipari jártasság

Amit kínálunk

  • Folyamatosan fejlesztjük működésünket és hosszútávra tervezünk, ezért olyan csapattagokat keresünk, akikkel kölcsönösen számíthatunk egymásra a jövőbeni álmaink megvalósításában;
  • Családi vállalkozásként fontosnak tarjuk a személyes kapcsolattartást minden kollégánkkal. Jó munkahelyi légkörre, befogadó csapatra és rendezett munkakörülményekre számíthatsz nálunk;
  • A versenyképes jövedelmek mellett elismerjük a precíz és felelősségteljes munkavégzést, továbbá rendszeres szakmai képzések keretében biztosítjuk számodra a fejlődés lehetőségét.
  • Határozatlan idejű munkaszerződést kötünk veled;
  • Tapasztalataidat és ötleteidet egy felelősségteljes pozícióban kamatoztatva Te is közvetlen hatással lehetsz az eredményekre;

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az Újház Farm-Ker építőanyag-kereskedés 1986 óta a város legszebb részén, Sóstófürdőn családi vállalkozásként működik. Cégünk a haszon folyamatos visszaforgatásával a töretlen fejlődés útján halad. Ma már több mint 50 munkavállalónak nyújtunk biztos megélhetést és a keleti régió meghatározó szereplői vagyunk.
Cégünk 2013-ban csatlakozott az újHÁZ Centrumhoz, Magyarország meghatározó építőanyag-kereskedelmi hálózatához, mely rengeteg újítást és fejlődési lehetőséget hozott az életünkbe. Hosszútávú célunk, hogy a régiónk igényeit a legmagasabb minőségben tudjuk kiszolgálni, amihez elengedhetetlen, hogy megbízható, szakképzett kollégákkal dolgozzunk együtt.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát havi bérigényének megjelölésével!