Feladatok

  • Kenyérféleségek, péksütemények gyártása adott receptúra és technológia szerint
  • Dagasztási, táblázási, elrakási, kemencézési feladatok elvégzése
  • Szabályozott munkafolyamatok betartása
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés

Elvárások

  • Pékségben, sütőiparban szerzett tapasztalat
  • Nyitottság tanulásra és fejlődésre
  • Megbízható, precíz munkavégzés csapatban és önállóan
  • Nyílt kommunikáció és felelősségvállalás
  • Alkalmazkodó készség és rugalmasság
  • Felelősségvállalás és problémamegoldó készség
  • Önmagára és a környezetre igényesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem + bónusz
  • Megbízható munkaadó
  • Változatos munkavégzés
  • Fiatalos, korrekt csapat
  • Szabad szombatok
  • Kedvezményes pékáru vásárlás
  • Utazási költségtérítés támogatása

Céginformáció

Zalaegerszegi sütőüzemünkbe várjuk gyakorlattal rendelkező PÉK / SÜTŐIPARI SZAKEMBER jelentkezését!.

Fényképes magyar nyelvű önéletrajz csatolásával a "Jelentkezem" gombra kattintva