Feladatok

  • partner gyógyszertárak meghatározott terv szerinti látogatása;
  • az adott terület forgalmának, céljainak elérése;
  • akciók, promóciók kezelése;
  • szerződéskötések lebonyolítása;
  • adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • minimum egy éves, értékesítési területen szerzett tapasztalattal, előnyödre válik, amennyiben ezt nagykereskedelmi, FMCG vagy gyógyszerpiaci cégnél szerezted.
  • Kiválóan tárgyalsz és kommunikálsz, megbízható, nyílt személyiségeddel jó szervezőkésséged segítségével a problémákat hamar megoldod.
  • A folyamatos fejlődés megszállottja vagy, eredményközpontú munkavégzésed, terhelhetőséged kiemelkedő.
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlattal, illetve MS Office felhasználói szintű ismerettel rendelkezel.

Amit kínálunk

  • Mert részt veszel a vállalatunk új dimenzióba emelésében,
  • megvalósíthatod Önmagad,
  • megalapozhatod saját és vállaltunk jövőjét,
  • hosszú távra tervezünk veled,
  • mindehhez biztosítunk számodra, versenyképes jövedelmet (alapbér + teljesítményarányos prémium), céges autót tabletet és mobiltelefont, éves csapatépítők.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Bellis Egészségtár Kft.