Feladatok

Állandó jellegű feladatok:
  • kapcsolattartás meglévő partnerekkel (telefonon, e-mailben és személyesen egyaránt)
  • ajánlatok készítése meglévő partnereknek
  • hirdetési kampányok tervezésében, menedzselésében való aktív közreműködés (hirdetési csomagok összeállítása, hirdetési anyagok bekérése)
  • heti egyszer meetingen való részvétel
  • új partnerek keresése, konkurenciafigyelés
  • heti beszámoló készítése vezetőség felé

Eseti jelleggel:
  • saját és szerződéses partnerek rendezvényeinek előkészítésében való közreműködés
  • rendezvényen résztvevő- és hirdető partnerek toborzása

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • ügyfélkapcsolati és értékesítési területen szerzett munkatapasztalat
  • angol nyelv magabiztos használata tárgyalási szinten szóban és írásban egyaránt
  • önállóság, talpraesettség, megbízhatóság és jó problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • felsőfokú végzettség
  • turisztikai és rendezvény szektor ismerete
  • egyéb nyelv társalgási szintű használata

Amit kínálunk

  • családias környezet
  • rugalmas idő- és munkabeosztás, home office lehetősége
  • szakmai fejlődés
  • rész- vagy teljes munkaidő megegyezés szerint
  • alapbéren felüli teljesítményhez kötött további ösztönző rendszer

Céginformáció

Magyarország piacvezető turisztikai szaklap kiadója és hírportálja, valamint PR és rendezvényszervező cége elhivatott csapatába keres új kollégát.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, nettó alap bérigény megjelölésével.